Різдво в Луцьку

PDF Друк
П'ятниця, 26 грудня 2014, 14:51

25 грудня католицьке Різдво відзначили в костелі Луцька

Всі католики світу відзначають Різдво Христове 25 грудня. У Кафедральному костел Луцька також відзначили це свято. Костел Святих Петра і Павла провів святкову літургію для всіх прихожан, що прийшли на свято. Храм був прикрашений новорічними прикрасами і символами свята - ялинками. Вони розташовувалися по всьому храму.

У святі взяли участь і представники влади - як місцевої, так і обласної. У тому числі і голова міста Луцьк - Микола Романюк. Він привітав усіх прихожан і церкву з цим святом. Голова міста побажав усім не втрачати надію на допомогу Бога та миру рідній Україні. Мер побажав, аби в цьому році нам вдалося пережити лише сльози радості. Священнослужителі та парафіяни шанобливо вислухали мера, який закінчив свою промову ще одним поздоровленням.

Також на святі була присутня Ольга Чубар (начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Волинської облдержадміністрації). Вона передала вітання від голови ОДА - побажання добра і миру всім. Вона також зачитала вітального листа. Крім них виступало ще багато значущих для міста та області людей.

На святі співали різдвяні колядки та просили у Бога миру рідній країні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити