У центрі Луцька завершили благоустрій річки Сапалаївка

PDF Друк
П'ятниця, 31 липня 2015, 13:54

Сьогодні відбулася виїзна нарада з питань завершення робіт з благоустрою водоохоронної зони р. Сапалаївка в центральній частині міста від вул. Задворецької до вул. Шопена за участю міського голови Миколи Романюка.

На нараду були запрошені керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, представники від виконавців робіт та організацій, які розміщені на території, прилеглій до водоохоронної зони річки.

Учасники наради поінформували міського голову про виконання завдань, поставлених ним на аналогічній нараді чотири місяці тому.

Директор ТзОВ “Майтім” Володимир Сурмик (представник підприємця Андрія Покровського) розповів, що вони біля прибережної зони інвестують будівництво скейт парку, у якому будуть майданчики для скейтборду, срітборду, катання на роликах, велосипедах, самокатах. Для маленьких лучан збудовано дитячий майданчик з ігровим комплексом, гойдалками, пісочницею. Встановлено мармурові столики для шахів, доміно, нардів. За його словами, до 19 серпня усі ці об’єкти будуть здані в експлуатацію.

Радник міського голови Борис Сорока поінформував про роботи, які були виконані.

Заслухавши та обговоривши інформацію про стан виконання робіт з будівництва об’єктів культурно-оздоровчого призначення на пр-ті Волі, 49а та прилеглої території будинків на вул. Ніла Хасевича, 4,6, проведених заходів з благоустрою прибережної захисної смуги р. Сапалаївка з метою подальшого благоустрою водоохоронної зони річки та подальше її облаштування в період до відзначення Дня незалежності України та Дня міста, міський голова дав відповідні доручення. Серед них: відремонтувати пішохідний міст через р. Сапалаївка від Київського майдану до Печерських саун; привести у належний стан прибережну захисну смугу р. Сапалаївка (викосити траву, бур’яни, самосів) від вул. Задворецької до вул. Винниченка; ліквідувати затори з твердих побутових відходів, в руслі р. Сапалаївка, особливо біля мостів та пішохідних переходів тощо. 18 серпня відбудеться наступна виїзна нарада, під час якої міський голова перегляне якість виконання названих робіт.

Микола Романюк подякував усім, хто бере участь у заходах з благоустрою міста, підприємцю Андрію Покровському, який уже багато зробив у цій зоні. Зокрема, облаштував так званий “міст закоханих”, альтанку лебединої вірності, містечко для водоплавних птахів та спортмайданчик з фонтанчиком для пиття води облаштували на схилах і продовжує створювати нові об’єкти для відпочинку лучан. Він запевнив, що міська влада сприятиме роботі соціально відповідального бізнесу.

Міський голова принагідно попросив присутніх на нараді керівників підприємств і установ відповідально поставитися до підготовки до Дня незалежності України та Дня міста, адже до Луцька має прибути близько 60 гостей із дев’яти країн, тож місто повинне бути чистим і красивим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити