Водіїв Луцька просять бути уважнішими на дорогах

PDF Друк
Четвер, 25 грудня 2014, 19:22

автоЗараз дуже часто і різко змінюються погодні умови. Це означає, що водіям слід в кілька разів збільшити свою уважність на дорогах. В першу чергу, якщо на дорозі лежить лід або йде злива.

Державтоінспекція Волинської області просить бути особливо акуратними в першу годину після початку дощу. Адже навіть якщо дорога дуже хороша, вона вкрита дрібними частинками і залишками речовин, які створюють бруд. Через нього відбувається велика кількість аварій на дорогах. Тому слід їхати на невисокій швидкості, а в місцях, де є пішохідні переходи краще заздалегідь максимально знизити її. Також влада просить під час дощів не робити крутих маневрів на дорозі і не гальмувати різко. Вже через кілька годин після початку дощу вода більш менш очищає дорогу і рух має стати простіше.

Якщо вам потрібно гальмувати, підготуйтеся до цього заздалегідь, адже водій, який їде позаду може бути не готовий до вашого гальмування. Дайте і йому час знизити швидкість.

У сильний дощ бажано не використовувати круїз-контроль. Він не має потрібних налаштувань для спокійного переміщення в дощ.

Проїжджаючи калюжі будьте максимально обережні. Якщо є можливість, краще об'їхати їх. По-перше ви не знаєте наскільки вона глибока, а по-друге проїхавши по калюжі на високій швидкості можна залити систему запалювання.

У дощ необхідно включати фари. Але слід враховувати, що для дощу ідеально підійдуть протитуманні фари. А от від приладів дальнього світла краще утриматися - вони відсвічують прямо в очі водія.

У дощ слід триматися подалі від великих машин і вантажівок - вони можуть забризкати лобове скло брудом. Це може створити аварійну ситуацію.

Якщо дощ дуже сильний і ви навіть насилу можете розрізнити автомобіль перед вами, краще все ж перечекати негоду.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити