Новорічну красуню прикрасили цифрами

PDF Друк
Четвер, 25 грудня 2014, 19:11

йолочкаТепер біля головної ялинки міста стоятимуть Коза і Баран - символи наступаючого 2015 року. Також поруч з ними стоїть кінь - символ року, який йде. Їх встановили майстри підприємства ПВКВ «Авторембуд».

Цікаво, що минулого року був оголошений конкурс на виготовлення символу року, його теж виграли майстри цього підприємства. Тому Кінь також виготовлений ними. І в минулому році жителі радісно прийняли символ - вони фотографувалися з ним і загадували йому новорічні бажання.

Борис Сорока, радник міського голови з екологічний питань, розповів, що директор підприємства «Авторембуд» сам проявив ініціативу, вирішивши продовжувати традицію. Він також розповів, що рік обіцяє бути цікавим, адже тепер нас оберігають цілих два символи. Всім хочеться, що б рік приніс країні мир і спокій.

Над створенням скульптур працювали умільці Андрій Кравчук, Андрій Степанюк, Сергій Денисюк, Віталій Галич. Цього року їм належало в два рази більше роботи, але вони впоралися з роботою чудово.

Коза символізує дуже насичений характер. До неї треба ставитися з повагою, і тоді вона буде добра. Овечка ж це поступливість і впевненість. Вона допомагає людям постійним.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити