На Волинську митницю повертають людей Януковича?

PDF Друк
Субота, 04 липня 2015, 10:29

Громадськість обурена кадровою політикою на Волинській митниці. На ключові посади призначають нових/старих людей, які працювали при злочинному режимі Януковича. Про це, зокрема, йшлося під час прес-конференції 3 липня.

За словами Павла Данильчука, на посаду заступника начальника Волинської митниці по правоохоронній роботі хочуть призначити Юрія Терещука (зять скандально відомого прокурора Волині часів диктатури Гіля); на посаду начальника митного посту Устилуг – Олександра Онікійчука (похресника Григорія Калєтніка); на посаду начальника кадрів пропонується Мостова Наталія (уродженка Вінничини, яка була підлеглою Романа Микитюка та ставленицею першого заступника Міндоходів Степана Дереволкова, який втік після революції Гідності і знаходиться в Москві); на посаду заступника начальника митного поста Луцьк призначено Демиденко Світлану(є близькою людиною Клавдії Кутикіної, заступниці Микитюка, яка засуджена за хабар); на митний пост Домоново направлений Вашук Андрій ( він в часи Януковича очолював митний пост Ковель, де здійснювались масові оформлення автомобілів).

Активісти «Народного контролю», «Самооборони Волині», «Автомайдану України», ГО «Об’єднання Активіст» з Володимира-Волинського підготували звернення до голови ОДА Володимира Гунчика, голови фіскальної служби і нардепів з вимогою прозорих призначень на керівні посади на митниці.

Громадське.Волинь


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити