Міська рада подарувала дітям у Луцьку подарунки

PDF Друк
Середа, 24 грудня 2014, 16:45

ПодарунокВчора Палац учнівської молоді прийняв  півтисячі дітей с малозабезпечених сімей та обдарованих. Святковим концертом та подарунками їх привітала влада з новорічними святами. У Луцьку це вже стає приємною традицією.

Олег Гребенюк, начальник управління освіти Люцької міської ради пояснив, що вибрали саме цей час бо вже почалися канікули і діти мають змогу прийти на свято. Представники влади також були присутні на святі.

Спочатку для дітей виступив оркестр зі святковими мелодіями, и після на сцені відбулася справжня зимова вистава. Дітей вітали Дід Мороз та Снігурочка. На сцені також виступали діти. Вино співали і танцювали. Після святкового концерту кожна дитина отримала подарунок.

Міський голова Луцька Микола Романюк особливо привітал дітей з Новим роком. Він звернувся до всіх присутніх з промовою, в якій висловив надію, що новий рік принесе нам спокій. Він пообіцяв, що влада буде робити все, щоб діти зазнали якнайменше негативу, що війна якнайменше торкнулася кожного. Він ще раз привітав кожну дитину. Голова звернув увагу,що міська влада зробила все, щоб кожна дитина отримала подарунок. Особливо це стосується дітей з малозабезпечених сімей.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити