У Луцьку працюватиме виїзна бригада «Хоспіс вдома», яка допомагатиме хворим діткам

PDF Друк
Четвер, 11 червня 2015, 10:53

В обласному центрі Волині незабаром створять виїзну бригаду, яка допомагатиме дітям, що потребують хоспісної допомоги. Перша підготовча нарада з цього приводу відбулась 9 червня у Луцькій міській дитячій поліклініці.

Нагадаємо, що Благодійний фонд «СТОПРАК» брав участь у конкурсі проектів зі створення виїзних служб паліативної допомоги дітям, яку проводив МФ «Відродження». За результатами конкурсу «Підтримка служб паліативної допомоги вдома для дітей “Хоспіс вдома” 2015 року». «СТОПРАК» отримав 270 тисяч гривень на фінансування відповідної допомоги у Луцьку. 28 травня у Харкові відбулась презентація проекту, де виступила президент БФ Марія Адамчук.

Тож наразі у Луцьку вже тривають підготовчі роботи по створенню виїзної бригади. До слова, майже 350 малюків в обласному центрі потребують паліативної допомоги. Це не лише хворі на рак, а діти з різними складними захворюваннями. На жаль, зараз турбота про цих пацієнтів здебільшого покладена на батьків. Держава ж не виділяє потрібного фінансування на ці потреби. Саме тому хворими, що потребують паліативної допомоги активно почали займатись благодійні фонди.

Виїзна бригада по допомозі хворим дітям, які потребують хоспісного лікування у Луцьку запрацює вже найближчим часом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити