Волинські переселенці отримали допомогу

PDF Друк
Неділя, 07 червня 2015, 18:51

Нововолинські переселенці отримали допомогу від «Карітас-Волинь»

Волинський обласний благодійний фонд «Карітас-Волинь» продовжує допомагати вимушеним переселенцям, адже ці люди, через складні життєві обставини, залишились без даху над головою та матеріального забезпечення. Цього разу підтримку у вигляді продуктів харчування та речей першої необхідності отримали тимчасово переміщені особи, які проживають у Нововолинську. Надання допомоги відбулося в два етапи: спочатку потребуючі отримали продуктові набори, в які входять олія, гречка та борошно, а після цього переселенці були запрошені в пункт роздачі гуманітарної допомоги ВОБФ «Карітас-Волинь», де могли вибрати необхідні речі: дорослий і дитячий одяг, взуття, постільну білизну, іграшки, посуд тощо. Загалом допомогою було охоплено 50 родин (300 осіб). В першу чергу підтримку отримали інваліди, сім’ї, в яких виховуються діти з особливими потребами, багатодітні родини, що мають 3 і більше дітей віком до 14 років, одинокі матері та пенсіонери.

Також працівники ВОБФ «Карітас-Волинь» завітали з допомогою в реабілітаційний центр «Ковчег» (Християн Віри Євангельської), що у селі Верхнів Іваничівського району. Саме в цьому закладі з липня минулого року проживають двадцять три дитини віком від 6 до 17 років та двоє вихователів дитячого будинку з Маріуполя. Окрім продуктів харчування, одягу, медикаментів, засобів гігієни та канцелярського приладдя, маленькі переселенці отримали іграшки та улюблені солодощі, які для дітей підготували вірні Парафія Святих Верховних Апостолів Петра і Павла УГКЦ м.Нововолинськ . Це не перша допомога ВОБФ «Карітас-Волинь» для дітей з Маріуполя – майже рік фонд опікується дітками-переселенцями, надаючи необхідні продукти та речі.

З вдячністю нагадуємо, що підтримку для потребуючих у вигляді продуктів харчування (олія, борошно, гречка) передали Zwi?zek Ukrai?c?w w Polsce, oddzia? w Szczecinie (голова організації - пан Іван Сирник) та Карітас Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ в Польщі (директор о. Роберт Роса). Гуманітарні речі (одяг, взуття, постільна білизна, іграшки, ковдри, подушки та матраци) нововолинські переселенці отримали завдяки допомозі закордонних донорів в рамках проекту "Створення відділу надзвичайних ситуацій". У цей складний час тимчасово переміщені особи потребують
підтримки та уваги і будь-яка допомога є для них надзвичайно важливою.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити