У місті пройшла акція «Не кидай одного в біді»

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 11:20

22 жовтня на майданчику біля Палацу молоді в рамках Міжнародного дня захисту тварин була проведена акція «Не кидай одного в біді».

22 жовтня на майданчику біля Палацу молоді в рамках Міжнародного дня захисту тварин була проведена акція «Не кидай одного в біді».

Її організували та провели члени громадської організації «Голос друга» і учасники творчих об'єднань Палацу молоді. Метою цього заходу було привернення уваги до проблем бездомних тварин. В ході акції волжани могли отримати кваліфіковані консультації фахівців з питань поводження з домашніми вихованцями, кинутими або безпритульними тваринами.

Крім того, на кількох майданчиках бажаючі могли прикрасити свої обличчя незвичайним аквагримом, заплести художні кіски, отримати малюнок, виконаний вугіллям або олівцем, придбати різні сувеніри. Кошти, зібрані у вигляді благодійних внесків, будуть спрямовані на надання допомоги бездомним тваринам. Учасники творчих колективів Палацу молоді показали прийшли взяти участь в акції волжани мініспектакль «Пісня собаки», читали вірші і співали про наших друзів - тварин.

- Дбайте один про одного і не забувайте, що поруч можуть виявитися ті, кому потрібна наша допомога, - сказала директор палацу Олена Кочнєва, звернувшись до учасників заходу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити