Волинські суди "футболять" жінку з власної квартири

PDF Друк
Четвер, 28 травня 2015, 10:11

Суд повернув справу на черговий розгляд Апеляційного суду у Волинській області. Просить визначити кількість учасників торгів, серед яких була і теща судді Луцького міськрайоного суду Віталія Ковтуненка, мати судді Смокович, дружини Ковтуненка.

Вищий спеціалізований суд уже вдруге повертає справу Ольги Таран, позивачки проти Ковтуненка. Саме у її рідному домі він живе уже третій рік без права власності на будинок, адже він досі належить Ользі Таран, – про це повідомляє прес-служба «Самооборони Волині» на своїй сторінці у мережі Facebook. Щоб підтримати лучанку до Києва поїхали й активісти цієї організації.

Сама ж Ольга три роки живе в орендованій квартирі, адже весь цей час судиться із Ковтуненком і його родичами.

Ольга Таран взяла із своїм чоловіком кредит. Заставою був її будинок. Банк продав будинок без відповідного на те рішення суду. Окрім цього відбулися незаконні торги. Де зробили усе, щоб Ольга Таран не могла викупити свій будинок, а виключно теща Ковтуненка. Суд у Ковелі визнав торги недійсними, Ковтуненко почав заперечувати це рішення у судах. Так, суди “футболять” Ольгу Таран уже три роки.

«Теща Ковтуненка оформила право власності на будинок. Приватний нотаріус допоміг якимось чином оформити свідоцтво на право власності. Якщо я не помиляюсь, з першого червня воно вступає в дію, і вони стануть власниками будинку. Але юрист Ольги Таран, Ярослав Богачук,  каже, що це не правомірна дія, тому що сама будівля перебуває під арештом», – повідомила журналістка «Громадське.Волинь» Марія Доманська, яка була присутня під час судового засідання.

Нагадаємо, суддю Ковтуненка намагалися “виселити” із чужого будинку. В свою чергу Ковтуненко захищався від власниці “його” будинку.

А сам Віталій Ковтуненко відомий тим, що судив активістів Луцького Євромайдану. Саме за його рішення двох з них Майу Москивич та Ігоря Гузя змушували носити електронний браслет.

Громадське.Луцьк


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити