Як виглядатиме пам’ятник Волинським Героям Майдану

PDF Друк
П'ятниця, 15 травня 2015, 12:42

Сьогодні у сесійній залі міської ради відбулося засідання журі конкурсу на кращий ескіз пам’ятника Волинським Героям Майдану. Заступник міського голови Лариса Соколовська у вступному слові нагадала, що з ініціативи міського голови Миколи Романюка 22 травня встановлено Днем вшанування пам’яті лучан, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. Міська влада з особливою повагою ставиться до родин загиблих Героїв. Попередньо узгодивши питання встановлення пам’ятника на місці поховання Василя Мойсея з родиною, 4 березня виконавчим комітетом міської ради було прийнято рішення про оголошення замовленого конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника на місці захоронення волинського героя.

Начальник управління містобудування та архітектури міської ради Леонід Герасимюк повідомив, що замовлення виконували скульптори із Львівської національної академії мистецтв. Вони підготували дві проектні пропозиції, які розглянуло компетентне журі і підтримало першу. Ця композиція складається з двох окремих пам’ятників. Один із них розташований на місці могили Василя Мойсея, поруч фігура Архистратига Михаїла, покровителя воїнів. Композиція буде створена із бронзи та граніту.

Журі, очолюване Ярославом Матвіївим, напрацювало зауваження та пропозиції і запропонувало авторові проекту протягом місяця допрацювати проект з їх урахуванням.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити