Як влада бореться із стихійною торгівлею

PDF Друк
П'ятниця, 08 травня 2015, 14:08

Відділ муніципальної дружини впродовж тижня здійснили три об’їзди на території міста з метою визначення порушення норм чинного законодавства у сферах, віднесених до компетенції відділу.

Так, було знову виявлено розміщення стихійної реклами на парканах, електроопорах, дорожніх знаках, фасадах будинків тощо. Інспекторами відділу було вжито заходів по встановленню і притягненню осіб причетних до поклейки та розміщення такої реклами. Було складено 5 протоколів за цим фактом.

6 травня о 5 годині було проведено рейд працівниками відділу з метою недопущення та виявленню фактів порушення законодавства за ч.2 ст. 156 КУпАП (продаж алкоголю після 22-00). Інспектором відділу муніципальної дружини виявлено один факт продажу алкоголю та складено один адміністративний протокол на продавця в торговому павільйоні на зупинці громадського транспорту «Айва» (Станція переливання крові) за адресою пр. Волі, 47.

6 травня працівники відділу передали в КП «Луцький зоопарк» 50 кілограм яблук (для годування звірів). Фрукти вилучено у порушника на пр. Молоді, 21, який здійснював торгівлю на тротуарі, про що складено протокол за ч.1 ст.160 КУпАП від 22 квітня 2015 року. Торгівля з рук у невстановлених місцях тягне за собою накладення штрафу з конфіскацією предметів торгівлі.

При огляді міста було встановлено ряд порушень у сфері Правил благоустрою м. Луцька на території міста. Інспекторами відділу видано 10 приписів з метою усунення встановлених порушень з терміном виконання до 12 травня.

8 травня о 6 годині інспекторами відділу було здійснено рейд по факту вигулу домашніх тварин (собак) з порушенням норм чинного законодавства. Так працівниками відділу було встановлене масове вигулювання собак на території спортивного майданчика в школі №26. За даними фактами складено протоколи. Їх буде передано на розгляд адміністративної комісії.

Також інспектори відділу продовжують підтримувати територію міста від несанкціонованої торгівлі на вул. Замковій, вул. Глушець (прилегла територія до ринку «Центральний»), вул. Львівська, 61 (біля магазину «Наш Край»), пр. Соборності (ТЦ «Тигрес»), б-р. Дружби Народів (прилегла територія до ринку).


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити