На Волині судитимуть чиновника Державної міграційної служби

PDF Друк
Четвер, 07 травня 2015, 19:22

Слідчим відділом прокуратури Волинської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо провідного спеціаліста Луцького районного сектору Державної міграційної служби, якому інкримінують вчинення низки злочинів у сфері службової діяльності та злочинів проти власності із використанням службового становища.

Лише одного дня у січні 2015 року 26-річний посадовець двічі вимагав та одержав неправомірну вигоду з громадян, вчинив шахрайство та зловживання владою, яке завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.

Так, він вимагав із громадянки, яка невчасно вклеїла фото у паспорт, 100 грн. за не притягнення її до адміністративної відповідальності за проживання за недійсним паспортом. Жінка дала 90, бо більше у неї не було.

Неправомірну вигоду в сумі 190 грн. провідний спеціаліст вимагав та одержав від батька двох дітей, який хотів виготовити для них проїздні документи для виїзду за кордон. За цю суму посадовець пообіцяв пришвидшити процес виготовлення.

Зловживаючи довірою жінки, яка також звернулася за виготовленням проїзного документа для дитини, працівник ДМС повідомив, що його вартість складає 250 грн (насправді при терміновому виготовленні - 85 грн.) і їх потрібно сплатити йому особисто. Звісно, через свою необізнаність, жінка передала йому ці гроші.

Усі ці дії посадовця дискредитували діяльність та підривали авторитет Державної міграційної служби України.

Наразі йому обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Тепер - слово за судом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити