Тролейбус замість п'ятнадцятого маршруту

PDF Друк
П'ятниця, 23 травня 2014, 21:43

41 транспортний засіб вимагає повернути на власний баланс компанія «Богдан-лізинг».  Про це під час засідання комісії з питань ЖКГ, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 22 травня, повідомив начальник Луцького підприємства електротранспорту Анатолій Тимощук. Тролейбус замість п'ятнадцятого маршруту41 транспортний засіб вимагає повернути на власний баланс компанія «Богдан-лізинг».

Про це під час засідання комісії з питань ЖКГ, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 22 травня, повідомив начальник Луцького підприємства електротранспорту Анатолій Тимощук.

Він зазначив, що з січня по 23 квітня цього року підприємство повністю погасило заборгованість із лізингових платежів. Однак, у компанії «Богдан-Лізинг», послугами якої користувалось ЛПЕ, заявили, мовляв, «лізинг ми розриваємо і просимо віддати назад всі транспортні засоби».

До слова, якщо вищезгадана компанія виграє суд, тролейбусному депо доведеться повернути 41 транспортну одиницю.

Анатолій Тимощук переконаний, що усі «біди» ЛПЕ через те, що попередні працівники невчасно платили лізингові платежі. А це 4 мільйони 200 тисяч гривень.

"Я себе застрахував, що, можливо, у мене заберуть всі великі автобуси, зокрема ті, що ходять по маршруту № 15. Тому я замовив із Польщі тролейбуси, які курсуватимуть маршрутом № 15", - підкреслив директор ЛПЕ.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити