Ще три воїни з Волині померли за Україну

PDF Друк
Четвер, 09 квітня 2015, 13:52

Цими днями на Волині попрощалися із трьома сучасними українськими Героями. У перші дні квітня на Донеччині загинули військовослужбовці Андрій Карпюкта Дмитро Степанов, мешканці села Суськ Ківерцівського району. Їх поховали, як Героїв у рідному селі, 7 квітня.

Вчора, 8 квітня у Луцьку попрощались ще з одним загиблим Героєм - бійцем 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ, капітаном Юрієм Чучаліним.

Відспівували полеглого Героя у Свято-Троїцькому кафедральному соборі обласного центру.  По тому, на Театральному майдані Луцька відбулась громадська панахида за участі сотень небайдужих краян, родини та друзів загиблого. Участь у заході також взяли голова обласної ради Валентин Вітер, очільник облдержадміністрації Володимир Гунчик, керівники Луцького району та влада Луцька.

Заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев розповів усім присутнім про головні віхи життя Юрія Чучаліна.

«Полеглий народився в місті Чирчик, що в Узбекистані, де розпочав військову службу. Після її завершення оселився в Луцьку, де знайшов себе у мирному житті та працював приватним підприємцем на Центральному ринку. Коли в Україну прийшла війна, до лав 25-ї аеромобільної бригади мобілізували його старшого сина Петра, який нині продовжує військову службу, отримавши два поранення. Батько не міг лишитися осторонь, тож пішов у військо добровольцем і був мобілізований до лав 81-ї десантно-штурмової бригади. Його досвід неодноразово рятував не одне життя, проте підлі та підступні способи ведення війни ворогом зупинили серце Героя, 3 квітня поблизу міста Авдіївка Донецької області»,- зазначив він.

Він також додав, що Юрій Чучалін власним прикладом розвінчує міф про національну нетерпимість в Україні, нав’язаний ворогом. Він був росіянином за походженням проте українцем за духом, він без вагань для захисту своєї України віддав найдорожче – своє життя.  
Слова співчуття родині та знайомим  сучасного українського Героя висловив також голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
На завершення сумного заходу пролунав Гімн України.

Поховають військовослужбовця на кладовищі у селі Усичі Луцького району.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити