У Луцьку відкрили меморіальну дошку почесному громадянину

PDF Друк
П'ятниця, 27 березня 2015, 14:08

Сьогодні, 27 березня, у день народження Василя Мойсея, у Луцьку відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки.

На вул. Липинського, 5 зібралися представники влади, політичного об'єднання “Свобода”, громадськість та родичі Василя Мойсея, аби вшанувати його пам'ять.

Близькі та друзі згадали життєвий шлях Героя, його патріотичний дух та незламну волю до перемоги.

У одній із соціальних мереж незадовго до смерті він написав: «Краще вмерти вовком — ніж жити псом». Цей вислів промовисто свідчить про життя Героя. Адже відстоюючи незалежність нашої держави, він поклав на алтар найцінніше — своє життя.

Урочисто відкрити дошку надали право брату Роману та сестрі Марії, опісля священник освятив дошку.

Перший заступник міського голови Святослав Кравчук висловив вдячність батькам за виховання сина. "Василь не думав, що стане славним мешканцем міста, але так сталося, і ми його будемо пам’ятати", - зазначив він. 

Після виступів та промов присутні поклали квіти.

До слова, 26 березня 2014 року Луцька міська рада присвоїла Василю Мойсею посмертно звання «Почесний громадянин міста Луцька».

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідност йому присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014, посмертно).


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити