Завтра закінчується подача теплоносія для опалення в Луцьку

PDF Друк
Середа, 25 березня 2015, 10:57

Таке рішення сьогодні прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету. Директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Кубіцький зазначив, що з 26 березня буде призупинено тимчасово подачу теплоносія для опалення на території міста. За його словами, причин для цього кілька. Зокрема, уже вчора середньодобова температура зовнішнього повітря становила + 7,8 градусів. Він наголосив, що за прогнозом гідрометеоцентру й у найближчі дні буде підвищення температури і середньодобова буде вище + 8 градусів.

Крім того, надходить багато звернень лучан з проханням відключити опалення, бо в квартирах дуже гаряче.

Іван Кубіцький також зазначив, що є й економічна складова. Для міста Луцька було встановлено ліміт споживання газу на опалювальний сезон на рівні 50 млн м куб. Нині ж уже використано 58 млн м куб. Це додаткові кошти.

Член виконкому Михайло Щур поцікавився чи відключать опалення у лікувальних та освітніх закладах.

Іван Кубіцький зауважив, що подачу теплоносія буде зупинено по всьому місті. Він запевнив, що воду з системи не зливатимуть і у випадку похолодання зможуть за півдня запустити систему. Крім того, можна буде подавати тепло й в окремі лікувальні та навчальні заклади.

У свою чергу, заступник міського голови Тарас Яковлев зазначив, що згідно з усіма нормами у місті можна призупинити опалювальний сезон. Температура зовнішнього повітря дозволяє це зробити. Він запевнив, що у разі потреби можна буде оперативно відновити подачу тепла.

Міський голова Микола Романюк запевнив, що цей проект рішення готувався зважено. Було взято дані прогнозу погоди в гідрометеоцентрі. За його словами, є багато проблемних питань. На жаль, система застаріла і не дає можливості обмежити відключати від мережі певних будівлі. Виходом було б встановлення теплових лічильників і ІТП. Це дасть можливість економити кошти і регулювати температуру. Микола Романюк наголосив, що після реалізації проекту модернізації системи централізованого теплопостачання міста вдасться вирішити багато питань. Над ним працювали з ЄБРР 2,5 роки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити