Голова облдержадміністрації взяв участь у нараді під головуванням Порошенка

PDF Друк
Вівторок, 17 березня 2015, 12:00

14 березня 2015 року голова облдержадміністрації Володимир Гунчик перебував із робочим візитом у Києві, де взяв участь у нараді під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участі голів обласних державних адміністрацій.

Варто зазначити, що зустріч також проходила за участю Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, Генерального прокурора України Віктора Шокіна, членів Кабінету Міністрів України та представників силового блоку.

Під час зустрічі розглянули низку важливих питань, зокрема обговорили оборонно-мобілізаційні завдання, демобілізацію військових та спорудження фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони на сході України.

- Президент України Петро Порошенко зазначив, що незважаючи на неухильне виконання Україною Мінських домовленостей, потрібно й надалі посилювати обороноздатність країни, – зауважив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, розповідаючи під час оперативної наради про результати відповідної зустрічі. – Необхідно виконувати поставлені мобілізаційні завдання, проводити ефективну інформаційну роботу, підсилювати значимість громадських організацій та волонтерських груп. Не менш важливим є питання демобілізації тих військовослужбовців, які пробули у зоні бойових дій майже рік. Слід зазначити, що даний процес розпочнеться вже з 18 березня 2015-го і триватиме до 1 травня цього року.

Також Володимир Петрович наголосив на необхідності забезпечення ефективної реабілітації тих військовослужбовців, які невдовзі повернуться додому: особливу увагу слід приділити питанням соціального захисту та працевлаштуванню таких бійців. Окрім того, вже у квітні повинна запрацювати програма реабілітації військових, які будуть демобілізовані під час першої хвилі:  аби такі проекти запрацювали у кожному місті та районі, в найкоротші терміни  необхідно внести зміни у бюджети всіх рівнів.

- Глава держави також наголосив на важливості спорудження ефективної лінії захисту, зокрема побудови фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони на сході України, – зазначив Володимир Гунчик. –  На переконання Президента України, кожен регіон має долучитися до спорудження таких укріплень. Відтак Волинська область до 1 травня 2015 року має скоординувати роботу на цих спорудах у Донецькій та Луганській областях. Отож, до 18 березня маємо напрацювати з представниками влади і бізнесу подальший алгоритм дій та подати пропозиції до Кабінету Міністрів України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити