В Луцьку створено платформу для об’єднання гравців туристичної індустрії та бізнесу

PDF Друк
Неділя, 01 березня 2015, 19:38

жінка за столомУ Луцьку за ініціативи Луцької міської ради створили громадську спілку «Туристичний Альянс».

Як розповіла начальник відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста міськради Катерина Теліпська, «Туристичний Альянс» – це платформа для об’єднання гравців туристичної індустрії та бізнесу.

За її словами, основними цілями «Туристичного альянсу» є промоція та популяризація бренду міста, розвиток туристичної інфраструктури та обмін досвідом.

«Плануємо вивести Луцьк на якісно новий рівень в обслуговуванні туристів тому, що турист зараз вибагливий: якщо раніше туристи ходили з рюкзаками, то тепер хоче отримати мінімально нормальний рівень комфорту», - каже начальник відділу розвитку туризму.

Катерина Теліпська зазначила, що громадська спілка покликана об’єднувати бізнес – аби гравці туристичного бізнесу ставали партнерами, а не конкурентами.

«При нинішній ситуації і влада в місті, і бізнес самостійно реалізувати великі проекти не зможе, бо це дуже проблематично. Якщо ми беремо такі міста, як Львів, Київ, де бізнес значно більший, ніж у нас, то для них реалізувати проекти, які зацікавлюють туристів набагато легше. Для Луцька це набагато проблематичніше.

Тому ми зініціювали, а наші партнери з бізнесу підтримали проект», - підкреслила Теліпська.

Економічна модель «Туристичного Альянсу» спрацьовує так – турист, який користується послугами туристичної фірми, приїжджає в місто, отримує екскурсовода, який входить до спілки, та рекомендації від нього стосовно закладів, де можна поїсти, та готелів, де можна оселитися.

Катерина Теліпська додала, що до спілки можуть приєднуватися й інші бізнесові та туристичні структури, аби розвивати свій бренд та бренд міста Луцька.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити