Голова ОДА обговорив з нардепом проблеми Волині

PDF Друк
П'ятниця, 27 лютого 2015, 11:01

Із народним депутатом Дмитром Лубинцем мав зустріч голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Варто зауважити, що розмова видалася динамічною та корисною обом сторонам. Посадовці обговорили чимало актуальних питань й окреслили перспективи подальшої співпраці.

Зрозуміло, що моменти, пов’язані з процесом бюджетоутворення, – одні з найважливіших, а відтак саме з цієї теми й почали спілкуватися Володимир Гунчик та Дмитро Лубинець. Зокрема акцентували на бюджетному реформуванні.

- Постійно наголошую, що не розглядаю бюджет області окремо від районних, міських, сільських та селищних, – підкреслив голова облдержадміністрації. – Для мене казна області – це консолідований бюджет краю. При зустрічах із головами райдержадміністрації зауважую, що необхідно реально оцінювати ситуацію. Лише в такий спосіб можна вирішувати актуальні для громади питання.

Зачепили й болючі теми, зокрема подальшої долі шахти № 10 «Нововолинської». Володимир Гунчик нагадав про нещодавній візит на Волинь міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина. Останній, до слова, виконав свої обіцянки щодо лобіювання фінансування шахт. Нині рішення – за Кабінетом Міністрів.

Акцентував голова облдержадміністрації й на дорогах:

- Волиняни тримали марку щодо доріг. Якщо поглянути на Львівщину, то ми завше виглядали кращими. Але дороги потребують ремонту. В обласному бюджеті на ці цілі практично не має грошей. Але ж є резервний фонд Держбюджету. Відповідно потрібно діяти, аби хоча б трохи довести до толку волинські шляхи.

Поінформував керівник найвищої гілки влади в області поважного гостя й про те, що влада краю має намір облаштувати на МПП «Ягодин» пішохідно-велосипедний перехід. При цьому волиняни не прохають грошей, бо технічно все готово й підтримкою польських колег заручилися, натомість наголошують: потребують підтримки на рівні прийняття рішень.

Вислухавши прохання й ознайомившись із напрацюваннями, Дмитро Лубенець запевнив: мешканці краю можуть розраховувати на нього. А тим паче, що Дмитра Валерійовича у парламентській фракції Блоку Петра Порошенка визначено як лобіста Волині. Першим кроком до формування конструктивних стосунків можна вважати підписання меморандуму про співпрацю у різних сферах між Луцьком та Волновахою. Принагідно слід наголосити, що пан Лубенець, обраний в одному з донецьких округів.

- Хочу подякувати волинянам за їхню позицію щодо подій на Сході та переселенців, – зауважив нардеп. – Знаю, що діти з Луганська взимку мали можливість відпочити на Волині, набратися гарних вражень та добрих емоцій. Окрім того, щодня до вас прибувають переселенці і їх гідно зустрічають.

На сам кінець сторони напрацювали алгоритм подальших дій: за дорученням голови облдержадміністрації Дмитрові Лубинцю передадуть пакет документів – напрацювання волинян та пропозиції щодо вирішення проблемних питань краю. Також Володимир Гунчик озвучив свої пропозиції щодо реалізації стратегії «Волинь – 2020» у розрізі загальнонаціональної стратегії, ініційованої  Президентом України.

На сам кінець зійшлися на тому, що нині є потреба відкрити у Луцьку та районних центрах громадські приймальні народного депутата, аби парламентар мав можливість отримувати інформацію не лише від влади, а й з уст пересічного волинянина.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити