Агломерація на Волині

PDF Друк
Понеділок, 23 лютого 2015, 12:02

На Волині є сільські ради, які висловили бажання приєднатись до Луцька та Нововолинська. Про це заявив голова ОДА Володимир Гунчик сьогодні, 23 лютого, під час брифінгу для представників ЗМІ.

Так, за словами очільника області, низка сільських рад висловила бажання приєднання до таких міст, як Луцьк та Нововолинськ.

«Видно земельку всю попродавали вже і відчувають неможливість бюджетного забезпечення», - зазначив посадовець, втім не уточнив, які саме сільські ради, хочуть стати частиною міст обласного значення.

Володимир Гунчик додав, що об’єднання територіальних громад – це процес не одного дня, але вже невдовзі волиняни зможуть дізнатись, які села хочуть приєднатись до міст.

Нагадаємо, раніше Володимир Гунчик наголошував, що на підтримку з центрального бюджету та інших міжбюджетних трансферів сільські та селищні ради можуть розраховувати лише у випадку об’єднання, в іншому випадку сільським головам можуть не виплатити навіть зарплатню.

До слова, в листопаді 2014 року секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко заявив про те, що Луцьк втратив шанс на розширення своїх меж ще у 90-х роках.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити