Закінчилось радіо

PDF Друк
Вівторок, 16 січня 2018, 14:22

Хоч сьогодні розвинуті соціальні мережі, багато інформації навколо, та все ж є люди, які хотіли б слухати новини та інше по радіо. Коли у лучан майже всі салати були нарізані, а бенгальські вогники чекали на іскру, радіо "Луцьк" востаннє звучало в ефірі. 22-річна історія місцевого мовника завершилася 31 грудня 2017 року. Головний музичний редактор Сергій Ткачук у прямому ефірі поставив пісню The End американського рок-гурту The Doors та попрощався зі слухачами. Це стало для багатьох сумною новиною, адже радіо довго існувало та радувало людей, багато хто слухав їх вдома, в машині. Проте коли композиція завершилася, завершилася й історія першої в Україні державної fm-станції.

Вести цей ефір наживо Сергію Ткачуку не хотілося. Боявся, що емоції суму переважать. Однак, не сталось, як гадалось. Не відомо чому, але записати завчасно не вдалося. Тож довелося таки вийти у прямий ефір. Це була передача "Вечір важкого дня". Тому все ж редактор вів прямий ефір та розповідав слухачам все, як є.

"Це була остання пісня в ефірі радіостанції "Луцьк"... Ми витримали паузу, кілька секунд, своєрідну хвилину мовчання. І о 19:00 вивели в ефір"Українське радіо". Так завершилася епоха", - ділиться Сергій Ткачук.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити