Витратили 1,2 млрд на дороги

PDF Друк
Понеділок, 15 січня 2018, 10:06

Багато людей жаліються на дороги України та не дарма. Але цю ситуацію по трішки вирішують, тому спостерігайте за цим та отримаєте всю інформацію. Ви зможете одразу дізнатись, якщо їздите. Адже дороги справді ремонтують, проте поступово.

Минулий рік був надзвичайно насиченим для волинських дорожників. У 2017 завершили ремонт дороги Львів-Радехів-Луцьк. За два роки на волинську ділянку цієї траси витрачено більше 400 мільйонів гривень, із яких минулоріч – 76 мільйонів. Це досить великі суми, тому варто сказати, що це хороша справа, яку влада зробила для міста та області. Також розпочали ремонт дороги Устилуг-Луцьк-Рівне. До кінця року вдалося завершити 37 кілометрів із 68 запланованих, на що витратили 511 мільйонів гривень. Для завершення робіт у поточному році планують спрямувати ще 241 мільйон. Влітку 2018 планується розпочати ремонт дороги на Ковельському напрямку. Тож вже скоро всі дороги будуть в хорошому стані та радувати людей. Загалом на ремонт автошляхів області у 2017 році витрачено 1 мільярд 266 мільйонів гривень.

В минулому році добре попрацювали над дорогами в кожній області та на Волині зокрема. Тому варто радіти цьому та чекати нових звершень в 2018.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити