Молодіжна столиця України

PDF Друк
П'ятниця, 12 січня 2018, 14:11

Багато міст хочуть стати центром для молоді, адже це завжди перспектива розвитку, комфорт та нові ідеї. Також і обласний центр Волині боротиметься за титул «Молодіжна столиця України».  Про це йдеться на сторінці Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у фейсбуці. Тому всі вже знають, що Луцьк хоче стати молодіжною столицею. Тому варто лише ще трішки поборотись з іншими містами, та можна з легкістю здобути цей титул.

Начальниця відділу сім’ї та молоді департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцькради Катерина Шкльода розповіла, що великих фінансових бонусів переможцям не передбачається. Звання «Молодіжна столиця України» дозволить місту приймати міжнародні організації. Це дуже корисно та добре було б для міста, тому воно повинно боротись за звання, тоді будуть якісь зміни.

«Головною перевагою перемоги буде проведення міжнародного молодіжного форуму за кошти Міністерства молоді та спорту України й тих, хто організовує цей конкурс», - розповіла Катерина Шкльода. Якщо Луцьк стане молодіжною столицею, то це дасть нові можливості та починання, можна буде зробити щось нове та корисне для міста. Тому варто точно перемогти.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити