Привабливий Луцьк

PDF Друк
Вівторок, 09 січня 2018, 17:36

Багато людей хочуть, щоб їх місто було найкращим, найпривабливішим, найкомфортнішим. Проте не всі можуть робити щось для цього, проте влада вимушена робити все, щоб місто приваблювало інвесторів. Тому й роблять також щороку оцінку містам, щоб можна було побачити, де проблеми та що потрібно змінювати.

За результатами ІІІ-го кварталу 2017 року рейтингу інвестиційної ефективності міст Луцьк опинився на 10 місці. У порівнянні з ІІ-м кварталом, Луцьку у ІІІ-у кварталі вдалося піднятися на 12 позицій. Загалом місто набрало 174 бали. Це вище від середнього рівня. Тому це означає, що місто стало кращим, туди можуть приїжджати нові люди з грішми та робити там щось нове, так буде рівень рости знов і знов. Тому варто старатись, тримати місто в чистоті, створювати нові об’єкти, тоді все буде рости та розвиватись. А це означає, що й інвестори захочуть внести свою частинку.

Кожен хотів би мати таке гарне місто та привабливе, проте влада повинна для цього попрацювати, а прості люди кожен зі свого боку підтримувати, адже без цього ніяк. Тому важливо всім разом взятись за справу та робити все добре. Тоді можна буде насолоджуватись комфортним містом, яке привабить усіх.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити