Власний шрифт Луцька

PDF Друк
Середа, 27 грудня 2017, 16:11

Кожне місто хоче мати щось особливе, унікальне. Відтепер обласний центр Волині має унікальний шрифт, покликаний доповнити вже наявні елементи впізнаваної айдентики міста, сприяти його популяризації серед туристів і рекламувати за межами області. Це дуже привабливо та корисно, адже одразу буде видно, де щось від влади та міста, можна буде одразу впізнати та поцікавитись.

Відзначимо, що проект розробки брендового шрифту Луцька, поданий графічним і шрифтовим дизайнером, співзасновником «Innerspace» Кирилом Ткачовим, отримав фінансову підтримку як один із дев’яти переможців конкурсу соціальних проектів туристичного спрямування від управління туризму та промоції Луцької міської ради, Active Citizens Ukraine NGO Youth Platform і ГО «Молодіжна платформа».
Історичні шрифти допомогли в створенні такої краси. Комусь це подобається, комусь – ні. Але всім точно не угодиш, тому варто прийняти та насолоджуватись. Луцький шрифт вирізняється, зокрема, використанням у літерах ромбиків та наявністю лише заголовкових літер, тож він ідеально підходить для оздоблення, наприклад, широкоформатної друкованої продукції, обкладинок, листівок, вивісок, вказівних табличок, розташованих у місті тощо.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити