Не було тролейбусів

PDF Друк
Середа, 27 грудня 2017, 11:21

Більшість людей не мають власного транспорту та користуються громадським. Тому варто слідкувати за ним, адже це потрібно кожному. Тож в кожному місті повинні їздити тролейбуси, автобуси, та трамваї, якщо є. Проте в Луцьку чомусь авечері у вівторок, 26 грудня, на Рівненській та Київському майдані призупинили рух тролейбусів. Людям це звичайно не сподобалось, вони були незадоволені, бо довелось шукати іншого способу добратись додому. Тож варто знати, що таке може бути зараз та планувати все добре.

За словами очевидців, о 19:30 за вказаними адресами рух транспорту не ускладнений, автомобілів небагато. Тому невідомо, що саме там сталось та чому припинили рух. Детальну інформацію з’ясовують.
"Я їду з роботи завжди в один час, завжди виходжу та через декілька хвилин є тролейбус, який привозив мене аж додому. Проте цього разу його не було. Тому звичайно мене засмутило, що я простояла довгий час в очікуванні, а потім ще довелось брати таксі, що обійшлось  мені досить дорого. Я б хотіла, щоб транспорт завжди добре працював та не було проблем, бо ж як так, люди вимушені довго чекати, витрачати час, а тоді просто їхати на чомусь іншому", - розповідає очевидиця.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити