Підтримка для спорту

PDF Друк
Четвер, 21 грудня 2017, 13:24

Багато людей займаються спортом та деякі навіть перетворюють це в кар’єру. Проте все ж важливу роль також грає оснащення, місце, тренажери та знаряддя. А цього у нас завжди є, особливо в державних установах, де проводять різні гуртки, там потрібно облаштовувати все по-новому. Тоді можна буде щось вимагати. У бюджеті на 2018 рік передбачено 1 мільйон 400 тисяч гривень для підтримки спорту у місті. Це дуже хороша новина для всіх, хто з цим пов'язаний, тому тепер залишилось лише дочекатись цієї допомоги.

Про це стало відомо під час спільного засідання комісії з питань материнства, освіти, науки та комісії з питань міжнародного співробіцнитва молоді та спорту. Там оголосили таке рішення та всі були раді. Під час засідання слово взяв депутат від «Солідарності» Андрій Авраменко, який поцікавився яка сума коштів передбачена у бюджеті наступного року для підтримки спортивних організацій. Надати інформацію депутату взялася директор департаменту фінансів та бюджету міськради Лілія Єлова.

За її словами, на підтримку спорту в проекті бюджету передбачено 1 мільйон 400 тисяч гривень для підтримки громадських організацій та олімпійських видів спорту. Зокрема, 450 тисяч на ігрові види спорту.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити