Комунальники хочуть поповнення

PDF Друк
Четвер, 14 грудня 2017, 12:48

Всі міста повинні виглядати охайно та красиво. Тому працюють комунальні служби, які прибирають міста. Багатофункціонального трактора пропонують придбати для комунального підприємства «Парки та сквери Луцька». Його вартість 150 тисяч гривень. Проте комунальники запевняють, що це необхідність та з ним місто буде значно чистішим та гарнішим.  Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 13 грудня.

Директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради Юрій Крась повідомив, що трактором можна виконувати різні роботи, проте де візьмуть такі гроші – невідомо.

"На придбання техніки потрібно 150 тисяч гривень. Він буде багатофункціональним, адже ним можна буде замітати алеї, висаджувати дерева, косити траву. До нього передбачено 6 видів навісного обладнання", - пояснив Юрій Крась. Тому така інвестиція була б досить розумною. Проте все-таки влада ще подумає та обіцяють вирішити це питання на наступній сесії. Більшість людей за те, щоб придбати все ж таку техніку та рекомендують депутатам ухвалити фінансування. Тож можливо скоро в Луцьку буде нова техніка, яка гарно послужить місту.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити