Дітей із порушенням зору запрошують на екскурсії

PDF Друк
Четвер, 14 грудня 2017, 12:47

Багато дітей є, які страждають від різних хвороб, через це мають проблеми та обмеження, що дуже неприємно. У Луцьку – місті, покровителем якого є Святий Чудотворець Миколай, напередодні 19 грудня завжди творяться дива. Цього року вирішили по-особливому привітати особливих діток. 17 та 20 грудня діти із порушеннями зору, що навчаються в Крупівському навчально-реабілітаційному центрі, а також незрячі і слабозорі активісти Генерації успішної дії зможуть відвідати дві екскурсії. Це буде дуже цікаво та пізнавально, тож варто обов’язково подумати про це та вирішити прийти.

17 грудня, у неділю, відбудеться нічна театралізована екскурсія «Романтика та містика Лучеська», під час якої головний герой Станіслав Хрустель розкаже романтичні та містичні історії Луцька. Гостям обіцяють цікаві оповідки, незвичайні дарунки та п'ятсотрічну поезію. Крім того учасників екскурсії пригостять «Нектаром кохання». Початок дійства о 18:00 на Братському мості.

А 20 грудня відбудеться екскурсія «Святий Миколай і Луцьке чудо: сторінками історії міста». Екскурсанти дізнаються чому ж саме Миколай оберігає наш Луцьк та багато цікавих відомостей з життя Святого. Початок подорожі о 16:00 від Центру туристичної інформації та послуг.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити