Не буде тимчасово води

PDF Друк
Вівторок, 12 грудня 2017, 12:45

В кожному місті України вже досить старі системи водопостачання, інші системи комунікації, тому деколи бувають аварії. На вулиці Драгоманова,11 в Луцьку стався порив водопровідної мережі. Це призвело до поганих наслідків, люди позбавились води на певний час, тому влада повинна такі питання вирішувати та контролювати, що й будуть скоро робити.

Відтак у будинках, що розташовані на вул. Братковського 6, 10, Драгоманова, 11, з 9 грудня немає води. Ліквідувати прорив важко, адже він стався у важкодоступному місці. Водоканал обіцяє, що щось придумає, але поки не можливо добратись до того місця. Наразі на місці аварії продовжують працювати дві аварійно-ремонтні бригади, які намагаються робити усе можливе для якнайшвидшої ліквідації пошкоджень та відновлення водопостачання. Проте поки результатів немає та всім потрібно побути трішки без води. Люди зможуть набирати воду в колонках, купувати розливну та користуватись так, інших варіантів поки нема, адже поки не починять все, то не увімкнуть.

Уточнити інформацію щодо поривів трубопроводу, відновлення водопостачання можна у фахівців диспетчерської служби КП "Луцькводоканал" за тел. 25-55-55, 15-53.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити