День місцевого самоврядування

PDF Друк
П'ятниця, 08 грудня 2017, 14:21

У Луцьку відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування. Вітаючи присутніх, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт наголосив, що місцеве самоврядування почало на цій землі розвиватися ще в 1432 році, коли місто Луцьк отримало Магдебурзьке право, а нині вже має свої традиції та історію. Кожне місто має самоврядування, проте саме в Луцьку воно прожило вже понад 600 років. Це поважно та важливо, тож влада не могла не відмітити цей день та не наголосити на його важливості людям.

Урочисті заходи відбулися в Палаці культури міста Луцька 7 грудня. Там всі присутні могли помилуватись різними заходами, приємною атмосферою та культурними номерами. Там також давали слово й різним депутатам, які висловлювались на рахунок цього.

«Так склалася доля нашого міста, що ми змушені були шукати своє в структурах різних держав. Разом із тим місцеве самоврядування у нашому місті має своє обличчя і це обличчя – ви, присутні в залі. Місцеве самоврядування – це люди, які займаються безпосереднім вирішенням проблем лучан, щоб негараздів було менше і щоб кожен жив у комфортному місті з гарним настроєм», - наголосив Григорій Пустовіт.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити