Путівник для сліпих

PDF Друк
Четвер, 07 грудня 2017, 16:11

Є люди, які погано бачать, проте є такі, які зовсім не бачать, тому потрібно для них робити місто комфортнішим. У навчально-реабілітаційному центрі для дітей з порушенням зору, що  в селі Крупа Луцького району, презентували туристичний путівник «Луцьк. Прогулянки містом», надрукований шрифтом Брайля. Це дуже хороша справа, адже неможливо справді пройти повз це, люди, які не бачать, завжди повинні отримувати допомогу. Багато з них навіть не бачили свого міста, тому вирішили зробити такий путівник, який допоможе їм уявити, як все насправді, як місто виглядає, які в ньому є пам’ятки.

На презентації книги були присутні автор книги, начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська і голова Волинського осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю зору «Генерація успішної дії», вчитель історії Крупівського НРЦ Віталій Ткачук, учні, учителі та вихователі школи-інтернату.

Віталій Ткачук зазначив, що зараз є нестача книжок шрифтом Брайля, а підручників такого формату міністерство освіти не друкує, а якщо друкує, то в дуже малому обсязі. Тому тепер вирішили хоч частково вирішити цю проблему.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити