Стан діяльності галузі охорони здоров’я на Волині

PDF Друк
Середа, 18 лютого 2015, 10:41

Запрошені для участі в колегії заступник голови державної адміністрації Світлана Мишковець, члени колегії, керівники обласних лікувально-профілактичних закладів, головні лікарі центральних лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, санаторіїв, директори медичних коледжів.

Про стан діяльності галузі охорони здоров’я області в 2014 році та основні напрямки роботи на 2015 рік і виконання основ законодавства щодо реформування галузі доповів начальник управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігор Ващенюк.

В обговоренні доповіді взяли участь члени колегії: головний лікар обласної клінічної лікарні Іван Сидор, начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Федір Кошель, головний лікар Нововолинської центральної міської лікарні Віктор Мороз, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Маневицького району Людмила Сидорук.

До обговорення долучилась заступник голови державної адміністрації Світлана Мишковець, яка зазначила, що медицина Волині на належному рівні. Звернула увагу на роботу із заявниками, на коректне ставлення до хворих. «Наш обов’язок вислухати кожного і кожному допомогти» -підсумувала Світлана Мишковець.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити