Обманув людей

PDF Друк
Субота, 25 листопада 2017, 13:21

Кожен хоче мати пристойні заробітки та мати прибуток, проте деякі люди вигадують різні схеми, які порушують закон. Так вони заробляють додатково, проте рано чи пізні настане відповідальність. БФ «Патріоти Волині» «виміняв» у комунального підприємства Волиньради старенький бус на нову «швидку», яку жителям Межиситі нардеп Степан Івахів презентував як подарунок його фонду. Хоча насправді швидка – в комунальній власності волинської громади й жодного стосунку до неї Івахів немає. Такі обмани приводять до наслідків, які не сподобаються нікому. Тому варто сказати, що це було поганою ідеєю.

20 жовтня в селі Межисить Ратнівського району – імпровізоване свято. Олігарх Степан Івахів, помпезно від імені свого фонду «Патріоти Волині» передає громаді замість радянського УАЗу сучасний реанімобіль Opel Vivaro. Той уже своє давно від'їздив і у жителів кількох населених пунктів виборчого округу депутата з'являється надія на своєчасну і належну медичну допомогу.

 

Тепер люди дізнаються про обман та чоловік значно впаде в очах суспільства, що не зіграє з ним добрий жарт. Тому варто сказати, що це він придумав недобре. Тепер буде результат, якого чоловік явно не очікував, коли планував.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити