Нагородили «зв’язківця»

PDF Друк
П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:13

Кожна людина старається в своїй справі досягати успіхів, та все ж виходить не у всіх, тому президент визначає найкращих. Президент України Петро Порошенко відзначив нагородами працівників радіо, телебачення та зв'язку з нагоди їхнього професійного свята. Відповідний указ глава держави видав 16 листопада. Отримав відзнаку й волинянин – директор товариства "Телемережі України" (Луцьк) Петра Семерея.

Зв'язківця нагородили орденом "За заслуги" ІІІ ступеня". Це дуже гордо та почесно, тому можна пишатись співвітчизниками, які радо працювали, щоб прославити місто та показати себе.

«Я щасливий, що роблю свою роботу та отримав за це винагороду, адже приємно, коли робота оцінюється. Я завжди старався та працював, щоб робити краще та більше, тепер буде ще більший стимул, адже можна гордитись нагородою, яку дав сам президент, це почесно та я радий, що так склалось, адже якби не мої начальники та близькі, якби не їх підтримка, то я б не досяг такого успіху. Це хороший результат. Який мені подобається, тепер потрібно класти вищу мету та підкорювати світ, адже ця сфера потрібна всюди, тому йдемо до мети. Потрібно ще багато навчитись та працювати, але все найкраще ще попереду», - розповідає нагороджений.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити