Знайшли тіло на трасі

PDF Друк
Середа, 15 листопада 2017, 13:58

Бувають різні ситуації, водії неуважні та можуть не помітити когось, проте все одно потрібно вміти признавати свою вину та нести відповідальність. Цього не зробив водій, який збив велосипедиста та втік. Все почалось з того, що на трасі «Київ-Луцьк» в районі Кореця знайшли збитого велосипедиста. Чоловік уже не дихав. Люди подзвонили до поліції та опублікували інформацію в мережі. Аварія трапилась у вівторок, 15 листопада. Жінка поверталась з Києва до Луцька і на трасі в районі Кореця (Рівненська область) побачила лежачого чоловіка, близько 30 років. Поруч - ровер. Чоловік був без ознак життя. Ймовірно, пролежав там кілька годин. Поруч їхало багато машин та ніхто чомусь не зупинився, можливо, він був би ще живий.

"Всі авто об'їжджають і їдуть далі, ми звісно зупинилися, але вже пізно, швидше за все помер від больового шоку. Як так можна, чому люди такі байдужі, не можна так робити, адже колись кожен може потрапити в таку ситуацію, тому потрібно бути людьми та спостерігати навкруги. Ніколи не знаєш, коли з тобою трапиться таке ж, а можливо в останні хвилини життя він кричав по допомогу, проте ніхто не зупинився, ніхто не звернув уваги на чоловіка", - написала очевидиця.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Олександр 15.11.2017 14:38
Я бачив наслідки цієї трагедії у той час, коли поруч із загиблим велосипедистом стояли три автомобіля поліції. Уявляючи весь трагізм ситуації, зневажаючи водія, який сприченив наїзд і покинув місце пригоди, усе ж висловлю обурення і самим велосипедистом. Уявіть собі, як все сприяло цій біді: 1. Темна ніч. 2. Дорога не освітлена. 3. Транспортний потік рухається на великій швидкості (не менше 110), у т.ч. в правій смузі. 4. Всі на ближньому світлі. Якщо припустити, що велосипедист з'явився на дорозі у променях світла фар, то уникнути зіткнення було майже неможливо. 5. Велосипедист одягнений у темний одяг, який його реально маскував у темноті ночі. А варто було б одягнути світловідбивний желет, якщо вже була така крайня потреба вирушити в цю небезпечну дорогу.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити