Місто для незрячих

PDF Друк
Середа, 08 листопада 2017, 16:30

Влада Луцька вирішила провести експеримент та дізнатись, як живуть незрячі люди в місті. Вони провели день в темряві та зрозуміли все, що переживають ці люди. Погодився на таке радник Луцького міського голови Ігор Поліщук. Серед виявлених недоліків доступності міста для незрячих – відсутність оголошення пішохідних переходів, неоголошення зупинок у громадському транспорті, тактильної плитки на тротуарах тощо. Все це стало дуже неприємно та можна зрозуміти, що незрячі люди взагалі не мають комфорту в цьому місті.

Акція «Відчуйте життя у темряві» відбулася 7 листопада у Луцьку. Після неї багато людей зрозуміли, що справді потрібно багато змінювати, адже таких людей немала кількість, всі вони страждають від безвідповідальності влади за це.

Радник міського голови разом з активістами ГО «Генерація успішної дії» вирушив від будівлі міськради до зупинки громадського транспорту. Пересуватися містом з чорною пов’язкою на очах йому допомагав незрячий активіст Іван Заячківський. Організатори акції демонстрували посадовцю доступність міста, пересувалися різними видами громадського транспорту, пішки подолали значну відстань вулицею з вузькими тротуарами та активним рухом транспорту.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити