Враження від Луцька

PDF Друк
Середа, 01 листопада 2017, 15:03

Україну відвідуються багато людей, були також й російські блогери, які зробили свій висновок про Луцьк. Як російський тревел-блогер подорожуючи Україною оцінював дороги та архітектуру обласного центру Волині, можна прочитати далі. Ролик опублікований на YouTube каналі «Русский в Украине». Можна там подивитись відео та побачити різні міста. На каналі Руслана Заплатина вже 10 тисяч підписників, він виріс у російському місті Томську, а зараз проживає у Києві та подорожує різними містами України.

Знайомство з Луцьком автор розпочав з дороги «Ковель-Луцьк», які він назвав годиною пекла. Всі знають, що в країні дуже погані дороги, але це досить серйозна заява. Але погані дороги не зіпсували початкового враження від Луцька, а саме від виду на головну окрасу міста – замок Любарта. Блогер сказав, що це чудове місце.

«Луцьк це місто контрастів, він зустрічає кожного приїжджого Центральним ринком, який зовсім не знаходиться у центрі міста. Центральний ринок це безлад, бруд і варто повернути праворуч, як починається історична частина міста, з бруківкою та необхідними атрибутами», - відмічає Руслан. Тож все досить стандартно для України, є ще куди рости та розвиватись.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити