Фінансування на замок Луцька

PDF Друк
Четвер, 19 жовтня 2017, 12:11

Кожне місто має свої пам’ятки та об’єкти, які потрібно стерегти та відновлювати. 17 жовтня у Мінську (Республіка Білорусь) відбулося засідання Спільного моніторингового комітету Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, на якому було підбито підсумки конкурсу проектів у сфері збереження спільної культурної та природної спадщини. Там будуть визначати, які об’єкти отримають фінансування на потреби. Обирати будуть найцікавіших 17 з 146 проектів, тому потрібно постаратись, щоб зацікавити комісію.

Загальна вартість рекомендованих до реалізації проектів 33,2 млн євро. Обрано 5 польсько-білоруських, 10 польсько-українських та 2 тристоронніх проектів. Заплановані заходи охоплюють 26 культурних та історичних об'єктів та 28 природних пам'яток. І найприємніше те, що увійшов туди й проект Луцька.

До 17-ти найкращих увійшов і проект «Нове життя старого міста: ревіталізація пам'яток історичної та культурної спадщини у Луцьку та Любліні», де головним партнером виступатиме виконавчий комітет Луцької міської ради. Основними об'єктами, які підпадатимуть під ревіталізацію, стануть Вежа Чарторийських замку в Луцьку та Готична вежа у Любліні.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити