Підготовка до опалювального сезону

PDF Друк
Середа, 18 жовтня 2017, 15:23

Вже скоро холод та потрібно готуватись до опалювального сезону, тому міста готуються та роблять ремонт, де потрібно. Житловий фонд Луцька в повному обсязі підготували до осінньо-зимового періоду – підремонтували мережі, встановили вікна тощо. На заходи з енергозбереження та модернізацію для ОСББ у рамках підготовки до зими виділили 8 млн грн. Про це повідомили під час засідання виконкому міськради 18 жовтня. Тому люди радіють, що вже зовсім скоро зможуть насолоджуватись теплом.

Про підготовку господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповідав директор департаменту житлово-комунального підприємства Юрій Крась. За його словами, відповідні підприємства почали підготовку ще після завершення попереднього опалювального сезону, зокрема провели обстеження мереж житлових будинків. Після виявлення проблем – їх вирішили та зробили ремонт там, де потрібно.
У Луцьку ЖКГ обслуговують 1095 житлових будинків і нині вони, за словами Крася, в повному обсязі підготовані до зимового періоду – за необхідністю замінені вікна чи утеплені мережі. До підготовки активно долучилися й ОСББ, яких у місті понад 300. На їхні заходи з міської казни виділили понад 8 млн гривень, які використали на різні потреби.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити