Жахлива дорога на Луцьк

PDF Друк
П'ятниця, 08 вересня 2017, 13:49

Дороги в Україні не з найкращих, тому можна й не надіятись на те, що людям подобаються дороги. Лучанин поскаржився на відсутність ліхтарів, розмітки та асфальтного покриття на трасі Володимир-Волинський-Луцьк. Він написав на своїй сторінці про свою пригоду. Чоловік розповів, що йому увечері потрібно було дістатися додому після двотижневого перебування в Європі й він поїхав трасою Володимир-Волинський-Луцьк. 

"Був пізній вечір і моросив дрібний дощ. Викиди адреналіну через різні місця почались із доріг славного Володимира - ні одного працюючого ліхтаря в місті, при чому, з чорнезної, як безкрайній космос, порожнечі свіжовкладеного першого шару асфальту, стирчать в якомусь незрозумілому моїй логіці хаотичному порядку.... каналізаційні люки, при чому, у повній бойовій готовності знести масляний піддон, а також значну частину підвіски мого авто", - написав він.

Чоловік запевняє, що був шокований такою дорогою. А далі було лише гірше, він залишився з дуже поганим враженням, побитою машиною.  «Володимир-Волинський виявився квіточками в порівнянні з тим, у що я попав в Юнівці. І думаєш не про колеса вже, а як би врятувати бампери авто!!!» - розповідає водій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити