Циганка краде в автобусі

PDF Друк
П'ятниця, 08 вересня 2017, 13:48

В громадських містах часто бувають крадії. Вони вишукують, коли люди не наглядають за своїми сумками та кишенями, а тоді грабують. Найкращий момент – коли в автобусі дуже багато людей. В Луцьку жінка ромської національності обікрала пасажирку.

У п'ятницю, 8 вересня, ромка їдучи в маршрутному таксі «Дубище–Рожище–Луцьк», скористалась тиснявою в автобусі та викрала гаманець із сумки пасажирки, в якому було 50 євро, 40 доларів та 300 гривень. Досить великих грошей позбулась жінка, тому вона дуже засмутилась, проте робити нема чого, адже вона навіть не запам’ятала вигляд. Потерпіла виявила крадіжку лише тоді, коли злодійка поспішно вийшла.

Жінка відразу зрозуміла, хто витягнув гаманця, адже про «золоті ручки» згаданої особи вже чула неодноразово. Каже: «Це не перший випадок, коли ця особа промишляє в рожищенській маршрутці». Чи буде постраждала звертатися до поліції невідомо, адже вона не має інформації, а також не вірить, що поліція знайде жінку. Тож постраждала змирилась з утратою та буде знати тепер, що потрібно добре наглядати за сумкою та по сторонах. А також розповідає усім знайомим, щоб більше ніхто не постраждав від рук цієї вправної жінки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити