Скасування маршрутів

PDF Друк
Четвер, 07 вересня 2017, 12:15

В Луцьку скасовують три маршрути, проте директор ТзОВ "АТП Луцьк" Олег Колеснік вважає рішення луцького міськвиконкому щодо розірвання договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах №№ 14, 31, 47 необ?єктивним. На думку Олега Колесніка, якщо вже карати когось за незадовільну роботу, то потрібно карати або усіх, або нікого. А відбувається все це через порушення умов договору на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах № 14, 31, 47.  Як зазначив директор ТзОВ "АТП Луцьк", потрібно з'ясувати, чому склалася така ситуація.

Він вважає, що потрібно покарати конкретних водіїв, а не весь маршрут, який користується досить високою популярністю. Що стосується численних скарг на маршрут № 47, то тут, зі слів перевізника, є багато об'єктивних і суб'єктивних причин.

"А може, люди скаржаться на 47-ий маршрут, бо там немає жодної критої зупинки? Не може такого бути? Щоб почекати маршрутку 5-10 хвилин, в них немає змоги, де зупинитися. Вони стоять під дощем з парасолькою. Таких факторів є багато", – зазначив Олег Колеснік. Тому влада повинна дбати також і про це, а не лише скасовувати маршрути. Потрібно створити всі умови з різних сторін, щоб люди були задоволені.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити