Грабіжника чекав великий улов

PDF Друк
Вівторок, 05 вересня 2017, 12:42

Є люди, які вирішують, що простий заробіток не для них, їм потрібне щось незаконне, що принесе легкі гроші, проте з ризиком бути спійманим. На проспекті Грушевського в Луцьку у жінки вирвали з рук сумочку, в якій було 1300 євро та 1300 гривень. Це досить великі гроші, які жінка несла додому. Пригода сталася 4 вересня ввечері. Жінка певна, що грабіжник знав, що в сумочці гроші, інакше не пограбував би саме її.

Одна із груп швидкого реагування Самооборона Майдану – Волинь отримала повідомлення про грабіж о 21:40, проте грабіжника так і не знайшли. Поліція також розшукує цього грабіжника, тому просить, щоб всі, хто щось бачили, дали знати, адже це дуже допоможе знайти злодія та повернути жінці гроші, які їй дуже потрібні.

«Я несла гроші додому, майже ніхто не знав, що вони будуть цього вечора в мене, проте певно, що грабіжник звідкись взяв цю інформацію, інакше не підстерігав би саме мене. Тому потрібно завжди бути уважними та не розповідати про таке. Я намагалась повернути сумку, проте він вирвав у мене з рук та втік, бігти було нема як, адже чоловік дуже швидкий та спритний. Тепер чекаю лише на допомогу свідків та поліції, щоб повернути кошти», - розповідає постраждала.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити