Нетверезі намагались обманути

PDF Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 12:42

Водії часто порушують правила, поводяться погано та поліцейські ловлять таких та прописують штрафи. У ніч на 30 серпня на автодорозі Луцьк-Ягодин, на одній з автозаправок, екіпаж зупинив автомобіль за порушення ПДР, у водія виявили ознаки алкосп’яніння. Показати документи водій відмовився, що він не має права робити. Тим часом, пасажир зателефонував на службу 102 та повідомив, що інспектори вимагали у водія грошові кошти, що було зовсім неправдою.
Чоловік розповів диспетчерам, що рухався з товаришем та з водієм, до них на заправці під’їхали патрульні, мовляв, ні він, ні його товариш не були за кермом. Але обставини були зовсім іншими.

Тоді пасажири подумали, що поліцейський налякається та залишить їх, але цього не сталось. На місце для з’ясування обставин прибув ще один екіпаж з відповідальним інспектором. Після нетривалої профілактичної бесіди пасажир написав пояснення, що ніхто грошей не вимагав і не давав, а дзвінок здійснили, аби відвернути увагу. В результаті водій отримав штраф за водіння в нетверезому стані, а пасажир ще очікує на покарання. Загалом, спілкування й оформлення матеріалів зайняло в інспекторів близько 2 годин часу, адже нетверезі громадяни, зазвичай, поводяться не зовсім адекватно.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити