Спіймали крадіїв-підлітків

PDF Друк
Вівторок, 29 серпня 2017, 12:17

Часто помилки дитинства виходять не дуже добре для дітей. Тому в підлітковому віці потрібно краще слідкувати та говорити з дітьми. На вулиці Ветеранів у Луцьку патрульні затримали підлітків, які зрізали футбольну сітку. Вони хотіли вкрасти її для свого використання, проте їх спіймали на гарячому.

Інцидент стався у ніч на 29 серпня, йдеться у повідомленні патрульних у Facebook. Біля школи №19 правоохоронці помітили п’ятьох підлітків, які сиділи на футбольній сітці з воріт. Очевидно, її зрізали і хотіли забрати. При огляді в одного з хлопців виявили ніж. Тепер хлопці відповідатимуть за свої дії, адже їх спіймали та направили у відділок. Тож тепер вони отримають по заслугах.

На місце події викликали батьків, хлопців віком 14-17 років доставили до відділку поліції, всі обставини з’ясує слідчий. Тепер в поліції все обдумують та скоро винесуть рішення, як покарати малих крадіїв. З ними найперше проведуть психологічну роботу з роз’яснення, що такі речі в малому віці можуть перерости в щось більше. Цей урок хлопці запам’ятають на все життя, адже злякались добряче. Тепер вони будуть дотримуватись закону та не порушать його. Адже їх чекає ще покарання від поліції та батьків.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити