Видатні люди Луцька

PDF Друк
П'ятниця, 25 серпня 2017, 18:30

В свято відбувалось багато корисних подій, проте іноземців та гостей міста найбільше цікавила галерея портретів відомих історичних діячів краю. Пішохідна вулиця Лесі Українки перетворилися на галерею – тут показують портрети тих, хто прославив Луцьк. Це дуже цікаво, знати своїх героїв. Всім цікаво, хто там, та за що прославився. А також є люди, які побачили там себе, тож були дуже горді. Виставка діє упродовж 24–25 серпня, на День незалежності та День міста. Тож можна буде насолодитись та дізнатись багато цікавого, почитати все, що написано про цих людей. Це корисна інформація, яка розширює кругозір.

Галерея портретів видатних особистостей з історії Луцька представлена портретами князів, видатних діячів, поетів, письменників тощо.

«Ми прийшли подивитись на цю галерею, бо завжди цікаво, хто відомий є в нашому місті. Інколи навіть не здогадуєшся, що така видатна людина з твоєї Батьківщини. Про деяких людей ми були приємно вражені. Видатних людей справді багато, тож галерея зайняла досить багато міста. Та це цікаво спостерігати та читати про кожного, адже це нова інформація. Тож будемо досліджувати», - розповідають вінничани, які залюбки відвідати галерею.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити