Знесуть небезпечну теплицю

PDF Друк
П'ятниця, 18 серпня 2017, 09:52

В кожному місті є побудови, якими вже ніхто не користується. В результаті там проживають безхатьки або вештаються підлітки. Тому краще позбавитись таких приміщень, щоб там була вільна територія. Зруйноване приміщення теплиці на території Луцького НВК ЗОШ-інтернат - правознавчий ліцей планують ліквідувати. Це місце також входить в список, адже може бути небезпечним для дітей, що знаходяться поруч. Про знесення стало відомо на засіданні комісії з питань комунального майна та приватизації у четвер, 17 серпня.

Приміщення вже не експлуатується багато років, і створює небезпеку для дітей, які навчаються в закладі. Залежно від рішення сесії міської ради, залишки будівлі знесуть, а цеглу використають для господарських потреб НВК. Це добре повпливає й на дітей, й на господарство.

За словами членів комісії, звільнену територію можна буде використати як для будівництва дитячого садочка, так і для встановлення дитячого майданчика. Облагороджена територія навколо приміщення могла б стати чудовим місцем для прогулянок. Тому всі раді, що прийняли таке рішення, адже можна буде тепер використати цю територію та не переживати за дітей. Адже вони й справді часто забігали туди, а там можна було поранитись.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити