Підготовка до опалювального сезону

PDF Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 17:07

Зовсім недавно ніби почалось літо, але вже скоро осінь. Тому всім містам час готуватись до опалювального сезону, адже час йде швидко та потрібно завжди бути готовими, тому Луцьк вже це робить. В обласному центрі Волині продовжують готуватися до опалювального сезону.
Про хід підготовки під час оперативної наради у Луцькій міські раді розповіла директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна. За її словами, підприємство розробило низку заходів для підготовки до опалювального сезону. Вони все вже майже підготували, залишились мінімальні роботи, які зроблять досить швидко. Є багато планів та скоро вони здійсняться. Заплановано поточний ремонт 65 котелень, зараз відремонтовано 37. Поточний ремонт центральних теплових пунктів здійснений на 76%: з 51 пункту відремонтовано 39.

Також виконувався капітальний ремонт теплових мереж, проте виникли певні проблеми через невчасне придбання труб, яке пов’язане зі зміною законодавства з приводу проведення тендерів. Зараз швидко змінюється вартість матеріалів. Проте зовсім скоро всі проблеми опалення будуть вирішені та до опалювального сезону всі будуть готові. Також чотири аварійні ділянки, на ремонт яких держава виділила значну суму коштів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити